Αγαπητοί γονείς,

Σας ενημερώνουμε ότι:

• Την Τετάρτη και ώρα 18:00, ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων σε συνεργασία με τη Δ/νση του σχολείου θα διοργανώσει ένα αποχαιρετιστήριο πάρτι με φαγητό, μουσική και παιχνίδι για τους μαθητές/τριες της Στ΄τάξης στο χώρο του σχολείου.
  • Την Πέμπτη, 13/06/2019 οι μαθητές/τριες της Στ΄τάξης με τη συμμετοχή μαθητών/τριών των Α΄& Ε΄ τάξεων θα παρουσιάσουν την καλοκαιρινή, αποχαιρετιστήρια γιορτή. Η γιορτή αποφοίτησης θα ολοκληρωθεί με την απόδοση των αναμνηστικών από το Σύλλογο Γονέων και το Σχολείο και φυσικά με τις ευχές όλων μας.

Οι μαθητές όλων των τάξεων, τη συγκεκριμένη ημέρα,  θα προσέλθουν στις 8:15 π.μ και θα σχολάσουν στις 10: 30.

• Την Παρασκευή, 14/06/2019 και ώρα 9:00 θα επιδοθούν οι τίτλοι προόδου και σπουδών των μαθητών/τριών.

Το ολοήμερο τμήμα του σχολείου Πέμπτη, 13/06/2019 & Παρασκευή, 14/06/2019 δε θα λειτουργήσει.

Σας ευχόμαστε

Ένα καλό, ευχάριστο, ξεκούραστο και χαρούμενο καλοκαίρι!!!

Η Δ/ντρια

Ζωή Μήλιου